Grojec - Przygotowania do Jubileuszu 100-lecia OSP Grojec

Na spotkaniu w strażnicy OSP, spotkali się strażacy z zaproszonymi przedstawicielami organizacji społecznych, gminnych i parafijalnych. Prezes OSP Grojec - Paweł Walus przedstawił wstępnie datę uroczystości 100-lecia naszej jednostki - 18 sierpnia 2012 roku. Omówił jak takie uroczystości odbywały się do tej pory w innych jednostkach strażackich. Poprosił aby wybrać przedstawicieli do Komitetu Fundacji Sztandaru oraz wybrać Komitet Organizacyjny Obchodów 100-lecia. Padły kandydatury i Komitety zostały powołane. To umożliwia rozpoczęcie odpowiedniej procedury jaka obowiązuje przy takiej organizacji jubileuszu. Komitety będą się spotykać raz w miesiącu, w każdy pierwszy wtorek miesiąca o godz.18.30.

Komitet Fundacji Sztandaru

1.Wolak Krzysztof - przewodniczący