Grojec - Koncert Orkiestry Dętej KWK Piast

W niedzielę 8 stycznia w kościele dała popis swoich umiejętności Orkiestra Dęta KWK Piast ...

W niedzielę 8 stycznia w kościele dała popis swoich umiejętności Orkiestra Dęta KWK Piast.

Już po raz drugi przyjechali do naszego kościółka aby po "sumie" zagrać przepięknie znane kolędy!

Były brawa i ......wspólne kolędowanie!  Ci którzy byli na koncercie zapamiętają go bardzo długo!

Po zakończeniu koncertu Pani Wójt Gminy  - Małgorzata Grzywa podziękowała kapelmistrzowi oraz członkom orkiestry za piękne wykonanie kolęd. Podziękowała w imieniu swoim i tak licznie przybyłych na koncert mieszkańców. Pani Zastępca Wójta Gminy - Agata Wiśniowska wręczyła dyrygentowi i członkom orkiestry drobne upominki.

Ks.proboszcz Józef Zborek już zaprosił Orkiestrę na przyszły rok aby nam zakolędowała znowu.

Do informacji dołączamy kilka fotek z tegoż koncertu: