Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Piłce Nożnej Chłopców

Dnia, 13 maja 2024 roku, na kompleksie boisk „Orlik” w Brzezince odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Piłce Nożnej Chłopców.

Do zawodów przystąpiły reprezentacje wszystkich ośmiu Szkół Podstawowych z Gminy Oświęcim!

Turniej rozegrano systemem grupowym, gdzie najlepsze drużyny awansowały do półfinałów, a następnie do meczy finałowych.

Poziom wszystkich meczy był bardzo wyrównany, a podczas zawodów dominowała atmosfera „fair-play”.

Mistrzostwo Gminy Oświęcim wywalczyła reprezentacja piłkarzy ze Szkoły Podstawowej z Poręby Wielkiej. Drugie miejsce zdobyli piłkarze z Zaborza, a III miejsce zajęli chłopcy z Włosienicy.

Jak co roku całą imprezę wsparł finansowo Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałej postawy!