Dzień Kobiet w Grojcu

Panie z grojeckiego Stowarzyszenia Górników, Emerytów i Rencistów Górniczych oraz Innych Branż Zawodowych świętowały Dzień Kobiet w sobotę 9 marca.

Prezes Albin Kojm życzył koleżankom zdrowia i wszelkiej pomyślności i stwierdził, że Stowarzyszenie bez ich aktywności i energii byłoby kulawe, ponieważ stanowią one aż połowę członków organizacji. Natomiast ksiądz Józef Zborek podziękował świętującym grojczankom za przekazywanie tradycji i nadawanie życiu intensywności.


Wójt Mirosław Smolarek bezpośrednio przed spotkaniem w Grojcu uczestniczył w koncercie charytatywnym w Zaborzu na rzecz wracającej do zdrowia nauczycielki tamtejszej szkoły. Dlatego składając życzenia, zwrócił uwagę, że kobiety są dla brzydszej połowy świata wzorem siły i determinacji w dążeniu do celu. Przy wręczaniu kwiatów wójtowi asystowali sekretarz Gminy Oświęcim Robert Dziuba i radny powiatu Artur Mendyk.


"Sto lat", "Niech im gwiazdka pomyślności" i toast poprzedziły poczęstunek, który tego dnia serwowali panowie ze Stowarzyszenia. Obdarowali też koleżanki tulipanami i słodyczami.

GALERIA