Przebudowa przedszkola w Grojcu zakończona

Zakończono przebudowę pomieszczeń w Domu Ludowym w Grojcu na potrzeby Przedszkola Samorządowego. Prowadzony latem drugi etap tych robót związany był m.in. z wykonaniem windy towarowej, za pomocą której posiłki są wwożone z ulokowanej na parterze kuchni do sal na piętrze budynku.

Adaptacja pomieszczeń, które dawniej zajmowała przychodnia, rozpoczęła się w lutym tego roku. Pierwszy etap prac zakończył się w maju powiększeniem siedziby przedszkola w Domu Ludowym, co pozwoliło "przeprowadzić" do niej dzieci, które do tej pory uczyły się w budynku szkoły.


Inwestycja była kontynuowana w czasie wakacji. Pomieszczenia na obu kondygnacjach zostały przebudowane i wykonano w nich szyb windy towarowej. Zamontowany w nim dźwig służy do dostarczania jedzenia do sal na piętrze. Modernizacja znajdującej się na parterze kuchni objęła m.in. remont wentylacji i instalacji elektrycznej oraz wyposażenie jej w klimatyzację.


Wszystkie prace zrealizowane w tym roku w Przedszkolu Samorządowym w Grojcu pochłonęły ponad 330 tys. złotych z budżetu Gminy Oświęcim. 29 września komisja z wójtem Albertem Bartoszem dokonała odbioru robót budowlanych.

GALERIA